З передзвоном на поріг вже ступає Новий рік

Під такою назвою пройшла серія Новорічних ранків, які організували та провели працівники центральної міської бібліотеки для дітей ім.Ю.Гагаріна.

Не дивлячись, що за вікном зовсім не зимова погода бібліотекарі змогли створити справжню новорічну атмосферу. Майже всі вікна, хол та відділи бібліотеки прикрашені зимовими інсталяціями та витинанками. Не стало винятком і приміщення молодшого читального залу, де традиційно проходять новорічно-різдвяні свята для дітей. Новорічні гірлянди, сніговички, ялинка та казковий палац, дали змогу численним відвідувачам бібліотеки потрапити в справжню казку. Та й казка не забарилася. Публіка спостерігала за пригодами Кота у чоботях, довірливої Снігуроньки та підступної баби Яги, зовсім незлого Змія Горинича…

Яскраві костюми, веселі ігри та запальні танці подарували безліч позитивних емоцій всім присутнім. Наприкінці свята, звичайно ж завітав Дід Мороз і радував малечу подарунками. Діти в свою чергу дарували старому танці, вірші, пісні та щирі вітання з новим роком.

Цього року бібліотечні Новорічні свята відвідало більше тисячі бажаючих. Серед них: учні шкіл міста, дитячі творчі колективи, підприємства та організації. Географія проведення новорічних ранків давно вже вийшла за межі бібліотеки, та що там бібліотеки, навіть за межі міста. Бібліотекарі також відвідали мікрорайон Байдаківський, селища Щасливе, Ясиноватка, Пантаївка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.