З Майдану в небо

Події 30 листопада стали переломним моментом в українських протестах кінця 2013 року. Українці вийшли на Євромайдан, який згодом переріс в Революцію Гідності та змінив хід історії.

Лише кілька років минуло від початку буремних подій на Майдані Незалежності у Києві, а все начеб то було учора. І ми не можемо та й не маємо права забути ці події і загибель Героїв Небесної сотні.

Відчуваючи обов’язок справжнього патріота, вшанувати пам’ять Героїв Майдану та учасників АТО, молодь (вихованці ОНВК №17, ОДПК, НВК №9) спільно з працівниками бібліотеки для юнацтва організували патріотичний сторітелінг «З Майдану в небо».

Багато хто поцікавиться, що таке «сторітелінг»? Це технологія створення історії та передачі необхідної інформації, тобто, сторітелінг – це розповідь історії.

Жоден з нас не уявляє, який тільки жах пережили очевидці та учасники подій на Майдані. І саме такі героїчні зворушливі історії – медичних сестер, лікарів – хірургів, студентів та волонтерів описали те пекло, яке відбувалося в центрі країни.

А найбільше враження справили історії земляків – очевидців та учасників подій на Майдані і АТО, присутніх на заході.

Про героїзм, подвиги, втрати, як боронилися і наступали, про допомогу волонтерів, про солдатську єдність з тремтінням у голосі розповідали Лещенко Олександр (81 десантна бригада) та Лозовий Сергій (розвід бригада). Після чого на весь зал лунало гасло «Слава Україні! Героям Слава!».

Завершилася зустріч фотосесією на пам’ять та словами подяки і шани учасникам АТО від колективу бібліотеки для юнацтва та учнівської молоді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.