З Книгоманів в Кіномани…

Під час чергового засідання жіночого клубу «Книгоман-lady» відбувся перегляд фільму «Вас не було на місці», в рамках фестивалю «Нове британське кіно», що проводиться Британською радою в Україні спільно з компанією Артхаус Трафік.

Вас не було на місці” – драматичний фільм 2019 року, поставлений британським режисером Кеном Лоучем.

На перший погляд, все прозаїчно та повсякденно. Але це драма.

Рікі та його сім’я не можуть виборсатися з боргів ще від часів фінансової кризи 2008 року. Шанс поліпшити своє становище з’являється у них разом з новеньким фургоном і власним бізнесом з доставки. Це важка робота, так само як і в дружини Рікі, яка працює доглядальницею. Міцність сімейних стосунків опиняється під загрозою, коли кожен з героїв мимоволі «перетягує ковдру» на себе і свої бажання.

Під час перегляду кожен відчуває, що на екрані розгортається не вигадана художня історія, а реальні труднощі реальної добре знайомої сім’ї, що живе по сусідству.

Як все схоже на наше з вами життя! Купа справ, невирішених проблем, немає часу на спілкування! Усі ми завжди зайняті, завантажені і завалені. Не встигаємо ні продихнути, ні пожити.

Фільм викликає цілу гамму почуттів: розуміння, співпереживання, злість, обурення. Глядач настільки занурюється в те, що відбувається на екрані, що певною мірою відчуває ту гнітючу безвихідь головних героїв. І немає в фільмі правих чи винуватих, просто кожен реагує на ситуацію хто як може…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.