З книгою канікули – сумувати ніколи

Літо – найулюбленіша пора усіх дітей. Чимало мріють про відпочинок біля моря, дехто вирушить у захоплюючі подорожі до давно омріяних міст і місць та чи можна уявити навіть найцікавіший відпочинок без книжки? Звичайно ж ні!

То ж … для корисного, веселого і пізнавального відпочинку бібліотекарі бібліотеки-філії №10 підготували для учнів пришкільного літнього табору ЗНЗ №10 «Непосиди Happy Time» он-лайн бібліокрос, щоб познайомити їх з новинками літератури. Разом з бібліотекарем вони поринули в океан добрих, розумних, вірних друзів – книг.

На початку учасникам заходу була запропонована невеличка розминка «Знайди слова та склади вислів». Слова ми знайшли доволі легко та швидко, а от вислови… викликали певні труднощі. Далі почали знайомство з дитячими новинками, які нещодавно з’явилися у продажу, найбільше дітям запам’яталось українське науково-популярне видання Галини Ткачук «Книжка про сміття». Після знайомства з супер-новинками , бібліотекар представила нові книги, які є у нас в бібліотеці. Знайомство проходило не в зовсім звичайній формі. Всередині книг на папірцях були надруковані запитання про якусь подію або героя, задачею дітей було прочитати певні сторінки та знайти відповідь. Особливо припала до душі книга Каті Матюшніної «Ги-ги Смішно», в якій було безліч цікавих головоломок і діти розгадували їх із задоволенням.

І як виявилося, з книгою на канікулах – сумувати ніколи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.