З книгою дружити – в світі любо жити

Безмежна сила книги. Без неї людина сліпа, адже з дитячих літ книжка допомагає зрозуміти світ, що нас оточує, вона розповідає нам про історію рідного краю, звичаї, традиції…

Книга – мудрий друг і порадник, вона, не вміючи говорити, розповідає нам про пригоди і подорожі, про чудеса, про навколишній світ.

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, до бібліотеки-філії №7 завітали дошкільнята з ДНЗ №21, які в майбутньому стануть читачами бібліотеки. Мета екскурсії полягала у розвитку інтересу до читання, бажання слухати, вихованні охайності до книги і наданні перших порад, як користуватися бібліотекою у майбутньому, а найголовніше – бібліотекар формувала у діточок бажання стати активними читачами.

Дуже сподобалася малечі екскурсія поличками бібліотечних надбань «З книгою дружити – в світі любо жити».

Маленькі читачі вперше завітали в чарівну оселю дитячої книги, яка не залишає жодну дитину байдужою. Тут їх зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг, газет та журналів. Новенькими палітурками книги посміхнулися до малечі та повели їх у чарівний світ принцес та принців, фантастичних пригод та мандрів. Бібліотекар зазначила, що книга в житті людини має величезне значення. І хоча інформаційними лідерами для дітей є телевізори та комп’ютери, проте книга була і залишається головним джерелом інформації та базових знань. А якщо діти хочуть дружити з книгою, необхідно обережно ставитися до неї, берегти її, і вона розповість багато цікавого. Дошкільнята познайомилися з правилами користування бібліотекою та книгою.

В ході екскурсії діти ознайомилися з куточком користувача Інтернету та правилами безпечної роботи з комп’ютером.

Діти жваво цікавилися книгами та журналами, слухали розповіді бібліотекаря. Крім того, бібліотекар проінформувала, що у бібліотеці є чимало дитячих періодичних видань, серед яких: «Пізнайко», «3/9 Царство», «Барвінок», «Куля», «Колобочок» та ін.

Для вихователів теж є багато корисної інформації, яка повною мірою висвітлена у таких газетах та журналах, як: «Журавлик», «Розкажіть онуку».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.