З глибин сторіч козацький клич

14 жовтня в день святої Покрови Пречистої Богородиці одночасно з Днем українського козацтва наша держава святкує День захисника України.

Це прекрасна нагода зазирнути до сторінок історії та згадати про звитягу предків, які ратними звершеннями здобували й відстоювали українську свободу та незалежність.

Історія кожного народу має свій національний символ. Скажімо, для Японії – це самураї, для Польщі – шляхтичі. Для України таким символом є козаки. Без них немає національної історії. Тому, 15 жовтня працівники бібліотеки-філії №10 завітали до учнів ЗНЗ №10 і разом з ними здійснили історичну гру-круїз «З глибин сторіч козацький клич». Під час заходу діти дізналися про традиції святкування дня Покрови в Україні, про славні козацькі традиції.

Особливо цікаві завдання та знання чекали учнів під час конкурсів «Секретний лист», «Козацький майстер-шеф», «Провідай гетьмана», «Забави кашоварів», «Побрехеньки», які дозволили зануритись в неймовірну атмосферу славних героїчних часів козацької доби.

Захід пройшов жваво і весело, а конкурсна частина свята змусила хлопців добряче попрацювати: дві команди, завзято змагалися у силі та спритності, а за підсумками результатів перемогла дружба.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.