З «Апельсином» завжди весело!

Якщо ви думаєте, що феєрверк – це тільки різнокольорові декоративні вогники, які злітають у небо під час свят, то ви дуже помиляєтеся!

Є люди, спілкування з якими приносить справжнісінький феєрверк позитиву, приємних емоцій, шквал радості та задоволення. І тому зустріч з такими людьми – не просто зустріч, а зустріч-феєрверк!

Мова йде про дуже талановитих, яскравих дітей – вихованців театру юного глядача «Апельсин» (керівник Мозгова C.В.), який створений при Палаці культури «Світлопільський». Юні актори завітали до центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна, де зібралися маленькі школярики груп продовженого дня Олександрійського колегіуму та ОНВК №17. Зустріч відбувалася в рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання.

Улюблена дитяча казка «Білосніжка і семеро гномів» братів Грімм постала перед малечою у незвичному форматі: ролі грали самі діти, різного віку, але так захопливо, що юні глядачі завзято плескали у долоні, підспівували, підтанцьовували, весь час посміхалися і раділи.

Та й як було не радуватися, коли на сцені – сонячні дітки, налаштовані на добро, позитив, дружбу, доносили до дитячих сердець прості життєві істини: треба вміти по-справжньому дружити, без суперечок і зради; треба вміти радіти життю, метелику, сонечку; треба любити світ навколо себе та багато іншого.

Книги, театралізовані вистави, ігри – це ті дива, які здатні розвинути в дитині творчі задатки, привчити до прекрасного, стимулювати розвиток психічних процесів, формувати творчу активність, сприяти скороченню духовної прірви між дорослими і дітьми. Все життя дитини насичене грою, кожна дитина хоче зіграти в ньому свою роль. Так чому б не навчитися цьому в театрі разом з однолітками, під керівництвом неперевершеної Світлани Мозгової – надзвичайно талановитої, самовідданої дітям і театру жінки, відомої в нашому місті та за його межами!

Не дарма зустріч маленьких читачів з юними акторами відбувалася у п’ятницю після уроків – діти отримали чудову змогу для того, щоб всі емоції, які накопичилися у них протягом насиченого навчального тижня, знайшли вихід і матеріалізувалися феєрверком почуттів: радості і сміху, подиву і захоплення, захвату і задоволення.

А скільки радощів викликав спільний запальний танок акторів та глядачів під керівництвом студентки-практикантки Олександрійського коледжу культури і мистецтв Стьопіної Оксани! Дивлячись на цих веселих дітлахів, розумієш: це і є ті хвилини щасливого дитинства, які будуть згадуватися їм протягом життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.