ЮРИДИЧНА ПРИЙМАЛЬНЯ В БІБЛІОТЕЦІ

Безкоштовні юридичні консультації продовжуються.

Особливо є в них потреба зараз, на початку осені, коли інформаційний світ навколо нас наповнюється хаосом: у випусках новин постійні прогнози щодо зростання тарифів, політики навперебій шукають винних, а вашою стрічкою у Фейсбуці можна лякати неслухняних дітей.

Але цей непростий період можна пережити. Що для цього варто знати і очікувати?

16 вересня до центральної міської бібліотеки м. Олександрії на індивідуальну консультацію до спеціаліста Олександрійського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Поповича Володимира Сергійовича завітали двоє олександрійців з питаннями стосовно формування тарифів та оформлення звернень.

Юрист надав розлогі відповіді та поінформував про порядок розрахунку і процедуру встановлення тарифів, порадив слідкувати за офіційною інформацією.

Пам’ятайте: правова допомога приходить до кожного, хто її потребує!

Запрошуємо всіх бажаючих звертатись з різних правових питань до юриста, який приймає в Центральній міській бібліотеці: перший та третій четвер кожного місця з 10:00 до 12:00 год. – в читальній залі, за адресою: вул. Григорія Усика, 41; другий та четвертий четвер кожного місяця з 10:00 до 12:00 год. – на абонементі, за адресою: Перспективна,14.

Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.

Також можна звернутися до Олександрійського місцевого центру з надання БВПД за адресою: м. Олександрія, вул. Першотравнева 51, тел.(05235) 7-04-40, 7-04-04.

Якщо є сумніви, як вчинити у тій чи іншій ситуації, краще заздалегідь проконсультуватися з юристом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.