Юнацький алкоголізм

Викрадач розуму – так називають алкоголь з давніх часів. Про властивості спиртних напоїв люди дізнались ще до нашої ери, з того часу, коли з’явився керамічний посуд і можливість виготовляти алкогольні напої з меду, соку плодів та дикоростучого винограду.

На сьогодні споживання спиртних напоїв на земній кулі характеризується колосальними цифрами. Алкоголь уживають, щоб зазнати позитивних емоцій, але часто результат буває іншим – погіршується настрій, виникає агресивність, загострюються хронічні хвороби. Наперед спрогнозувати такі наслідки неможливо, тому що дія спиртного на організм не передбачувана.

Підлітковий алкоголізм є одним з найстрашніших недугів сучасного суспільства, на цьому наголошували бібліотекарі Центральної міської бібліотеки ім. О.Пушкіна старшокласникам Ліцею інформаційних технологій під час години застереження «Юнацький алкоголізм».

Молодь емоційно обговорювала відеоматеріали про вплив алкоголю на стан здоров’я людини.

Сподіваємось, що після нашої зустрічі підлітки зробили висновки про шкідливість вживання слабоалкогольних напоїв, і чому їх не варто вживати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.