Їх міг врятувати хліб

У своїй багатовіковій історії наша держава пережила чимало трагічних сторінок.

Однією з них був голодомор 1932-1933 років. 23 листопада весь український народ вшановує пам’ять загиблих внаслідок цієї страшної трагедії.

За своїм вражаючим масштабом голодомор перевищив навіть втрати нашого народу від Другої світової війни. За різними даними, протягом 1932-1933 років від голодної смерті померло від 7 до 10 мільйонів українців.

Година історичної правди «Їх міг врятувати хліб», з приводу чергової річниці цієї страшної трагедії, відбулася в бібліотеці-філії № 2. Ведучі нагадали присутнім – користувачам бібліотеки, про страшні сторінки голодомору 1932-1933 років, який торкнувся кожної української родини; про те, яку ціну заплатив український народ за недолугу злочинну політику сталінського режиму. Прослухали вірші, у виконанні дітей театрального гуртка Димчук Аліси та Ані; була розіграна мініатюра «Мати Україна» з тих страшних часів. Також звучали пісні «Свеча» та «Молитва за Україну», виконавицями були Яна Голубева та Аліса Димчук. Протягом всієї літературної частини звучали твори українських композиторів присвячені цій події. Учасники та присутні вшанували пам’ять померлих хвилиною мовчання, перед образом Ісуса Христа були запалені свічки, на столі на вишитому рушнику лежав хліб та колоски.

Наприкінці заходу присутнім був запропонований перегляд літератури за цією темою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.