Є щось святе в словах – мій рідний край

У сучасному суспільстві знання історії й культури рідного краю, підтримка й вшанування його звичаїв і традицій мають велике значення та актуальність.

Любов та пошана до рідної землі, своєї малої Батьківщини передаються з покоління в покоління. Зберегти історичну спадщину Олександрії в цілому, примножити її – завдання сьогодення.

Тож, щоб підтримати інтерес маленьких читачів до краєзнавчої літератури, бібліотекарі центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю. Гагаріна щоквартально проводять краєзнавчі читання про рідне місто.

10 жовтня пройшли літературно-краєзнавчі читання «Є щось святе в словах – мій рідний край», учасниками яких стали юні користувачі та працівники бібліотеки. Читачам була запропонована цікава і різноманітна програма.

Вступним акордом читань стала розповідь бібліотекаря про наше місто, славне героями праці і відважними захисниками вітчизни, які любили життя і робили все, щоб воно було краще. З книги «Олександрія вчора, сьогодні, завтра», автором якої є міський голова Степан Цапюк, діти зачитували історичні факти, події, розповідали, що вони чули від свої бабусь, дідусів

Далі присутніх ознайомили з життям та творчістю письменників-земляків. Діти дізналися про цікаві біографічні моменти з їх життя, переглянули фото та послухали вірші, твори з літературного альманаху «Джерело» та збірника «Сузір’я молодих талантів Олександрії». Кожна поезія, кожне оповідання в збірках – вражає своєю неповторністю та небуденністю, в той же час простотою, правдивістю, чесністю, навіть, відвертістю,- вони є і будуть цікаві для читача, адже кожен знайде в них твір «для себе», для своєї душі та свого серця.

Учасники заходу мали можливість переглянути фільм, присвячений рідному місту «Моя Олександрія» (автор І. Московченко), ознайомитися із матеріалами книжкової викладки «Талантів різнобарв’я».

Читання пройшло в затишні атмосфері, діти зрозуміли, що ми всі прийшли в цей світ, щоб творити добро, пам’ятати свою історію, адже без минулого немає майбутнього.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.