Ясний Великдень на землі приніс нам янгол на крилі

«Не я б’ю – верба б’є, за тиждень – Великдень. Уже недалечко Червоне яєчко!»

Які знайомі кожному з дитинства слова! Яким теплом, світлом і добрими надіями віє від них!

Великдень – це найбільше релігійне свято, яке відзначають навесні. До Великодня усі готуються заздалегідь.

Заздалегідь також готувалися і бібліотекарі, і користувачі бібліотеки для дітей. Маленькі читачі старанно вимальовували на аркушах паперу пасочки, писаночки, вербові гілочки і, взагалі, свій святковий настрій. Творчі роботи представлені на виставці дитячого малюнку «Писанковий дивосвіт». Тепер ними можуть милуватися не тільки діти, а й дорослі. Кожен малюнок — оригінальний і неповторний. Загалом, краще все це побачити, ніж прочитати. Тож запрошуємо усіх друзів книг і бібліотек, читачів і бібліотекарів до нашої книгозбірні!

А ще бібліотекарі спільно з Олександрійським міським центром соціальних служб та яскравим Великоднім персонажем – святковою Писаночкою – відвідали ГО «Віра», де подарували малечі з особливими потребами велике задоволення. Під час фольк-елегії «Ясний Великдень на землі приніс нам янгол на крилі» розповідали про історію виникнення свята, грали в ігри: «Естафета з яйцем», «Рушничок». Разом з дітьми розіграли інсценівку «Великодній кошик». Всім було весело і затишно. Наостанок діти отримали солодкий подарунок – пасочку від міського голови.

Існує народне повір’я про те, що після Великодня остаточно теплішає, тож бажаємо вам, щоб у ваших серцях завжди було тепло і сонячно. І з нетерпінням чекаємо вас в стінах нашої бібліотеки за цікавою книжечкою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.