Янголи на білих крилах

Ось уже минає шоста річниця від трагічних і героїчних подій на Майдані.

До вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні в центральній міській бібліотеці для дітей була проведена патріотична година «Янголи на білих крилах».

20 лютого бібліотекарі разом з учнями 9-го та 11-го класів ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів №17 – ліцей) зібрались разом, щоб згадати сумні події, які відбувались на Майдані в серці України.

В ході заходу розповіли старшокласникам про героїв, що створили нову Україну, пожертвували своїм життям за щастя інших, за кращу долю для своєї країни.

А ще молодь мала можливість поспілкуватись з Іваном Васільєвим – сержантом Національної Гвардії України, учасником бойових дій АТО, який поділився спогадами, спілкувався з дітьми щодо війни, яка розпочалась тоді, триває і досі та передав присутнім частинку своєї мужності, енергії та оптимізму. Захід супроводжували патріотичні вірші та пісні, відео сюжети тих зимових днів.

Герої небесної Сотні не зникли з буття, а відійшли у вічність. Бібліотекарі наголосили, що ми повинні пам’ятати цих героїв, адже герої не вмирають, вони завжди повинні бути у наших серцях. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих. Слава Україні! Героям Слава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.