Як дар найсвятіший від вічного Слова

Мова українська – то невичерпне джерело, скарбниця народного духу.

День української мови та писемності святкують щороку 9 листопада на честь українського літописця Нестора – послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Досвід людства упродовж тисячоліть переконливо доводить, що мова об’єднує народ в нації і зміцнює державу.

Тому, працівники бібліотеки-філії №9 напередодні свята, 7 листопада, провели мовознавчий марафон «Як дар найсвятіший від вічного Слова» з учнями 4-А класу НВК ЗНЗ №19 “Лісова казка”. Бібліотекарі познайомили школярів зі сторінками писемності, історії мови, згадали скорботні дати на тернистому шляху її розвитку. Також, діти переглянули презентацію «Свято української мови та писемності» та прослухали «Легенду про мову», гумореску П.Глазового «Кухлик»; учні зачитували вірші відомих українських поетів: Т.Г.Шевченка, Л.Українки, М.Рильського, Д.Павличка та ін.

Плекаймо всі разом ту мову, що дісталась нам у спадок від наших пращурів. Любіть, поважайте та вдосконалюйте нашу мову, адже мова, як і Україна, – у нашому серці, і починається вона з кожного з нас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.