«Я ще не родився, а до книжечки вже привчився…»

Сьогодні в бібліотеці для юнацтва було напрочуд сонячно та приємно: адже туди завітали молоді майбутні матусі. Не дарма говорять, що найкрасивіша жінка – це вагітна жінка: посмішка на губах, в очах – щастя, а в животику – нове життя!

Виявляється, є таке поняття – пренатальне читання! Це читання вголос ще не народженим малюкам. Наукою вже доведено, що плід однозначно чує голос своєї матусі, вже на сьомому тижні його життя формується орган слуху. З 24-го тижня малюк у маминому животику відрізняє частоти і тембри голосів і звуків. Різкі, низькі і гучні звуки його лякають, легкі, мелодійні – бавлять, а іноді він навіть пританцьовує в животі під енергійні ритми.

Звичайно, бібліотекарі, дізнавшись про все це, не могли не поділитися своїми знаннями, цікавими матеріалами з майбутніми мамами нашого міста і влаштували радісні читання для вагітних «Я ще не родився, а до книжечки вже привчився…». Програма заходу була дуже цікавою, насиченою, вся бібліотечна атмосфера дихала добротою, ніжністю, турботою, любов’ю.

Майбутнім матусям запропонували оволодіти методикою пренатального читання, дізнатися про те, як можна розвивати дитину ще з утроби, співаючи їй колискові (навіть англійською мовою), читаючи вголос дитячі віршики і навіть просто розмовляючи з дитинкою.

Не обійшлося і без гумору: звучали смішні історії з життя вагітних жінок, були конкурси на майбутню вправну матусю, яка з легкістю вночі зможе змінити підгузок своїй дитинці, зуміє порадувати маля чарівною іграшкою, зробленою власноруч з повітряної кульки.

А створювати вагітним гарний настрій бібліотекарям допомагали художниця Ірина Кваша, якаподарувала молодим жінкам чудові хвилини під час професійного боді-арту на животиках безпечними фарбами, та професійний фотограф Наталія Груша, яка зафіксувала усе, що відбувалося, на своєму фотоапараті./p>

Головне – майбутні мами отримали дуже багато корисних порад, приємне спілкування, купу позитивних емоцій і повну впевненість у тому, щокожну секунду свого перебування в маминому животику малюк отримує нові враження. Саме вони і формують його як особистість, накладаючи незгладимий відбиток на все подальше життя дитини.

А бібліотека для юнацтва отримала цікавий досвід співпраці з цією найкрасивішою, найчуттєвішою категорією читачів – юними вагітними жінками, які обов’язково у майбутньому приведуть свою дитинку до храму книги!/p>

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.