Women’s revolution

Якщо ви відчуваєте у повітрі весну та присмак щастя, це значить що ніжні, милі, самі гарні дівчата відзначають своє свято, 8 березня.

І, звичайно, в цей день їх вітають хлопці, дарують подарунки, гарні побажання, компліменти, та раді зробити все, аби в очах дівчат горів вогник, а на вустах сяяла усмішка.

Тож, саме з цією метою, аби гарно розважитись та отримати масу позитивних вражень, до бібліотеки для юнацтва на шоу-бранч «Women’s revolution» завітала молодь Ліцею інформаційних технологій та НВК №9. Розпочали, звичайно, з привітань дівчат, і вже після такої урочистої хвилини, і хлопці, і дівчата почали відриватись на славу! Вже під час першого розважального конкурсу «Кругосвітня подорож» хлопці, в жартівливій формі, подарували дівчатам саму незвичайну подорож не лише містами України, а й до різних країн світу, власними силами зображаючи відомі пам’ятники. Якщо пам’ятник «Богдану Хмельницькому на коні» давався їм зовсім легко, то зображаючи такі як, «Шестирука принцеса Каллі» у Індії та «Принцеса Тамаре», а поряд Вітязь у тигровій шкурі, що в Грузії, хлопчакам прийшлось гарненько постаратись, що дуже насмішило глядачів. Та розважаючи, не обмежились кругосвітньою подорожжю. Надалі учасники змагались на «Килиму-літаку», намагаючись якомога більше назбирати собі подарунків.

Ну і, звісно, яке ж святкування без пісень, танців та повітряних кульок? Тому, бібліотекарі підготували такі незвичні конкурси, як «Пісенний реверс», «Танці з кульками», «Пузатики», «Непосидюк», де молодь відгадувала сучасні пісні, які грали ззаду на перед, та просто влаштувала запальні танці, і фотосесію з кульками!

Шоу-бранч пройшов на «Ура», про це свідчили палаючі очі, дзвінкий сміх та нескінченні привітання один одного!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.