1

WEB-вояж Австрія – країна романтики та музики

2019 рік став часом активної двосторонньої співпраці у сфері культури між Австрією та Україною.

Тому 26 вересня в центральній  міській бібліотеці для дітей відбувся WEB-вояж «Австрія – країна романтики та музики»,  присвячена   Року української культури в Австрії.

Восьмикласники Олександрійського колегіуму мали змогу  познайомитись з історією та культурою цієї країни, дізналися про традицій та звичаїв народу Австрії.

 Увазі дітей був представлені відео-презентація «Австрія – клин на карті»,  документальний  фільми «Цікаві факти про Австрію». Особливо всім сподобалось дивитися про  місто – Відень. Його тихі вулички, вишукані площі, квітучі парки та затишні кав’ярні не можуть залишити нікого байдужим. Старовинна  столиця Австрії завдяки своїй неповторній архітектурі, великій кількості музеїв та галерей, всесвітньо відомій опері по праву вважається культурним центром Європи і одним з найбільших історично-культурних осередків українців.

Учні з цікавістю переглянули тематичну літературу та з великим задоволенням брали  участь у  євро-вікторині «Європейські столиці» та грі-асоціації «Відгадай місто».

Наприкінці заходу учні поміркували, який внесок вони можуть зробити у розвиток нашої держави, щоб піднести її до рівня найрозвиненіших країн Європи.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.