Витівки Бібліоші

Батьки б’ють тривогу – з кожним роком діти втрачають інтерес до навчання. Їм стає нудно і нецікаво. Як бути? Змушувати? Пояснювати? Переконувати? Наша відповідь інша – спробуйте їх зацікавити.

Працівники інтернет-центру центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю. Гагаріна підготували та повели квест-мандрівку «Витівки Бібліоші». Цей захопливий захід входить до циклу «Літо книжкових чудес», запланованих бібліотекою в програмі літніх читань. Діти з великим ентузіазмом виконували завдання Бібліоші, та мандрували як віртуально, так і реально, в пошуках потрібної інформації.

Учасники розділилися на 2 команди, що сприяло азарту та злагодженій роботі в групі. Серед завдань, запропонованих веселим інтернет-мешканцем Бібліошею, були: пантоміма, загадки, тестування, кросворд.

Незважаючи на складність та обмеженість в часі, обидві команди вдало впоралися з усіма випробуваннями та дісталися заданої цілі. Діти вдало поєднали відпочинок з інтелектуальним розвитком. Весело та з користю провели час в дитячій бібліотеці, зумівши поєднати сучасні технології, літературу та власні знання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.