Вирішення правових питань

В умовах сучасного життя кожен із нас хоче бути впевненим у тому, що він не самотній у складних життєвих обставинах, що стосуються правових питань і що є люди які можуть надати допомогу.

Саме тому на базі Центральної міської бібліотеки працює юридична приймальня, де кваліфіковані юристи Олександрійського центру БВПД завжди готові надати юридичну допомогу кожному хто її потребує.

Так, 18 березня, на консультації до спеціаліста Дегтярьова Максима Вікторовича завітало двоє олександрійців з питаннями: повернення невиплаченої заробітної плати і отримання спадщини за законом та отримали вичерпні відповіді.

Тож, зважаючи на актуальні проблеми сьогодення та можливі сумніви, як вчинити у тій чи іншій ситуації, краще заздалегідь проконсультуватися з юристом.

Запрошуємо всіх бажаючих звертатись з різних правових питань до юриста, який приймає в Центральній міській бібліотеці:

– перший та третій четвер кожного місця з 10:00 до 12:00 год. – в читальній залі, за адресою: вул. Григорія Усика, 41;

– другий та четвертий четвер кожного місяця з 10:00 до 12:00 год. – на абонементі, за адресою: Перспективна,14.

Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.

Також можна звернутися до Олександрійського місцевого центру з надання БВПД за адресою: м. Олександрія, вул. Першотравнева 51, тел.(05235) 7-04-40, 7-04-04.

Звернутися можна з будь-яких правових питань – комунальні послуги, соціальні виплати, захист трудових прав, кредити тощо.

Якщо є сумніви, як вчинити у тій чи іншій ситуації, краще заздалегідь проконсультуватися з юристом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.