Винаходи людини для розвитку медіа: комп’ютерна техніка та Інтернет павутиння

Кожного дня ми сприймаємо все більше і більше інформації. Це відбувається на кожному кроці: коли ми читаємо книгу, слухаємо радіо, спілкуємося з друзями.

У сучасному світі інформації стало настільки багато, що зорієнтуватися стало важко. Саме для того, щоб спростити наше життя, на допомогу прийшли комп’ютери.

Зараз нам важко уявити, як можна жити без такої необхідної для нас техніки. А як же жили люди до створення комп’ютера, та й навіщо його взагалі винайшли? Саме сьогодні, під час заняття з медіаграмотності, працівники бібліотеки-філії № 10 розповідали учням молодшої ланки ЗНЗ №10 про це та багато іншого.

Спочатку було знайомство з першими комп’ютерами. Під час інтерактивної бесіди «Як змінився комп’ютер» учні дуже були здивовані величезним його розміром та маленькою пам’яттю – всього 4 Кб.

А під час бесіди «Як зберігати інформацію» учні дізналися про пристрої, на яких можна зберігати великий об’єм різної інформації.

Та не тільки комп’ютери з роками розвивалися. З’явилася така класна річ як Інтернет. Моделювання ситуації «Інтернетпавутиння» допомогло дітям зрозуміти, як Інтернет працює.

Поговорили і про правила користування комп’ютерною технікою. Адже навіть тут є свої правила. До речі, усі дітлахи знають, що їсти за комп’ютером не можна, а чіпати дроти – небезпечно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.