1

ВУЛИЧНА КНИЖКОВА PR-АКЦІЯ: «Шпаргалка для турботливих батьків»

Бути батьками, безперечно, важко.

Нас не вчать у школі, як ростити дітей та як у процесі виховання не наробити помилок і не завдати дітям психологічних травм. З покоління в покоління ми передаємо дітям ту модель батьківської поведінки, яку спостерігали самі, проте часто вона буває непродуктивною. Ми хочемо виростити успішних, самостійних і щасливих дітей і тому активно організовуємо їхнє життя, контролюємо поведінку, постійно щось забороняємо, а щось змушуємо робити.

Тому, 21 червня, бібліотекарі Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС, під час вуличної книжкової PR-акції «Шпаргалка для турботливих батьків» знайомили жителів та гостей міста з новою, цікавою і пізнавальною літературою, яка допоможе у вихованні як молодшого, так і старшого покоління дітей.

Ідеальних дітей не існує. Так само, як і ідеальних батьків. Тому в цих книгах турботливі дорослі знайдуть найважливіші секрети розшифровування дитячої поведінки.

Завітайте до Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС за адресою: вул. Перспективна, 14 та ознайомтесь з книгою!

Тож, запрошуємо вас обрати для себе найкращу книгу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.