1

ВУЛИЧНА КНИЖКОВА PR-АКЦІЯ: НОВИНКИ

Книга – це задоволення, яке завжди під рукою!

Як часто ви читаєте? Ні, не новини і статті в Інтернеті, а книжки? Сьогодні у світі існує просто величезна кількість книг різних тематик і напрямків. Деякі твори призначені для розваги, відпочинку, душевного розвитку, але є й ті, що приносять практичну користь.

13 червня, бібліотекарі Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС, провели вуличну книжкову PR-акцію «Новинки літератури від Українського інституту книги».

Під час вуличної акції, ознайомили жителів та гостей міста з новинками літератури – це і художня проза, і поезія, і комікси. Кожен може підібрати щось на свій смак.

Завітайте до Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС за адресою: вул. Перспективна, 14 та ознайомтесь з книгою!

Завдяки участі Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС в Програмі поповнення бібліотечних фондів від Українського інституту книги, у 2021 році книгозбірня отримала нові сучасні видання – це 684 книги різної тематики і жанрів: історія й народознавство, мовознавство, мистецтво, техніка, нон-фікшн, художня література для дітей та дорослих українських і зарубіжних авторів.

Тож, запрошуємо вас обрати для себе найкращу книгу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.