ВУЛИЧНА КНИЖКОВА PR-АКЦІЯ «Новинки літератури від Українського інституту книги»

Читання завжди було чудовим способом сховатись від реальності та поринути у вигадані світи.

Художня чи мотиваційна література – вибір за вами! Кожен із нас такий різний! Але не сумніваємося, що на усіх знайдеться хоча би одна книга, яка легко закохає нас в читання.

6 червня, бібліотекарі Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС, провели вуличну книжкову PR-акцію «Новинки літератури від Українського інституту книги».

Під час вуличної акції, ознайомили жителів та гостей міста з новинками літератури – історії української культури, звичаїв, побуту, також було представлено різноманітну нову художню літературу.

Завдяки участі Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС в Програмі поповнення бібліотечних фондів від Українського інституту книги, у 2021 році книгозбірня отримала нові сучасні видання – це 684 книги різної тематики і жанрів: історія й народознавство, мовознавство, мистецтво, техніка, нон-фікшн, художня література для дітей та дорослих українських і зарубіжних авторів.

Запрошуємо до знайомства з книгою в Центральну бібліотеку Олександрійської міської ЦБС за адресою: вул. Перспективна, 14.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.