Вулична акція «Попереджений – означає захищений» до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

Потрапити у сучасне рабство може будь-хто, незалежно від рівня освіти та соціального статусу. Для торгівлі людьми не існує державних кордонів чи вікових обмежень.

Жертвою торгівлі людьми може стати кожен, а знання – ефективний інструмент протидії. 

Тож саме 30 липня, з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, в місті Олександрія на площі Соборній відбулася вулична акція «Попереджений – означає захищений». Бібліотекарі центральної міської бібліотеки разом з представниками Олександрійського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели інформаційну роботу і надали консультації та роз’яснення олександрійцям. Сьогоднішня акція спрямована, в першу чергу, на привернення уваги до проблеми, щоб показати, що вона є надважливою.

Акція мала на меті підвищити рівень обізнаності мешканців міста щодо проблеми торгівлі людьми, привернути увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які постраждали від цього злочину, а також заохотити людей активно допомагати розкривати такі злочини, виявляти та допомагати постраждалим.

Кожен охочий олександрієць отримав інформаційні буклети та флаєри з корисною інформацією та порадами, як уникнути подібних ситуацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.