Все пам’ятає батьківська земля: грім гармат і визволення день

В котрий раз квітнуть каштани, земля буяє цвітом та сяє травневе сонце.

Все далі й далі від нас події Другої світової війни, все менше очевидців, хто пережив і знає ті страшні часи.

Наше покоління знає про ці події тільки з документальних фільмів та художніх книг. Але, що знають про неї теперішні діти? Майже нічого… Напевно, тільки та людина, яка бачила війну, яка пережила війну може розповісти сучасним дітям про те, що таке війна з її жахами, страхом, загибеллю людей, які стали близькими.

Напередодні святкування 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги, бібліотекарі бібліотеки-філії № 10 спільно з учнями 6-Б класу ЗНЗ№10 провели маяки пам’яті «Все пам’ятає батьківська земля: грім гармат і визволення день». На захід було запрошено ветерана Другої світової війни Шевченка Іллю Антоновича, який розповів юному поколінню про роки своєї воєнної юності, бойових побратимів, поранення та нагороди і звичайно про велику радість перемоги. Зустріч пройшла дуже цікаво та жваво, учні активно задавали питання та уважно слухали розповідь ветерана.

Наприкінці зустрічі Ілля Антонович дав дітям настанову: щоб всі пам’ятали той священний подвиг ветеранів, тяжкий та героїчний епос днів, коли країна воювала від малого до старого. Діти в свою чергу побажали ветерану довгих років життя, і ми сподіваємося, що ще не одне покоління учнів зможе задати йому запитання, аби дізнатися більше, зрозуміти більше, стати мудрішими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.