Вогонь війни у пам’яті навічно

Пройшло багато років, коли відлунали останні залпи найжорстокішої та найкровопролитнішої в історії людства війни, але безсмертний подвиг переможців, які відстояли свободу і незалежність своєї Вітчизни, непідвладний часу.

У переддень Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом в центральній міській бібліотеці для дітей ще раз пригадали про незабутній подвиг солдат, організувавши музичну вітальню «Пісні воєнних років вітають покоління». Ретро-програвач, платівки, книги, квіти та патріотичні пісні допомогли школярам відчути сум та біль, велич та гідність, надію та сподівання – зазирнути у душу людини, що пережила війну.

А ще маленькі відвідувачі бібліотеки стали учасниками голосних читань «Вогонь війни у пам’яті навічно», де з захопленням читали твори про війну: Г. Тютюнник «Вогник далеко в степу», Ю. Яновський «Дівчинка у вінку», Ю. Збанацький «Лісова красуня», «Славко», «Таємниця Соколиного бору» та ін. Малеча охоче ділилася враженнями про те, що вона знає про ці далекі страшні події та про те, що їм розповідали батьки про Другу світову війну.

…Давно відгриміли бої. Про ті кровопролитні часи нагадують лише братські могили , обеліски , пам’ятники, і ми, нинішнє покоління, не в праві про це забувати.

Хочеться зібрати всі квіти землі і покласти їх до ніг ветеранів.

Ніхто не забутий, ніщо не забуто.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.