Влучно стріляй – книгу цікаву читай

Кожного року, навесні, коли пробуджується природа, коли все живе тягнеться до сонечка, в Україні проходить Всеукраїнський тиждень дитячої книги.

Свято книги – це відкриття нових імен в літературі, участь у різноманітних заходах, які сприяють творчому відпочинку та змістовному дозвіллю.

Тир книжковий «Влучно стріляй – книгу цікаву читай» запропонували своїм гостям, учням 6-Б класу ЗНЗ №10, бібліотекарі бібліотеки-бібліотеки філії №10. В такий трішечки незвичний спосіб бібліотекарі вирішили представити учням новинки дитячої літератури та залучити їх до читання.

До уваги присутніх були представлені топ-10 нових книг, які надійшли до бібліотеки. Спочатку рейтинг книг визначали дівчатка, як джентльмени, хлопці надали їм першість. Дівчатам потрібно було визначити рейтинг книги за оформленням та назвою. Для хлопців рейтинг визначення був складнішим – вони повинні були за допомогою зброї, як в реальному тирі, обрати собі книгу до смаку та вцілити в неї. Діти рейтинг склали.

І тут, як, же без капостей, до справи взявся бібліотекар. Коротко познайомила з цікавими сюжетами, можливістю зустрічі із детективами, з карколомними пригодами героїв представлених новинок, з фантастичними та віртуальними побаченнями які на них чекають. І… рейтинг різко змінився. Перше місце рейтингу очолила книга «Дівчата з 13-ї вулиці», автор Малгожата Гутовська-Адамчик, друге місце – «День Кота» Катерини Булах і третє місце «Казкові детективи» Сестри Грімм.

Живе, легке спілкування дітей з бібліотекарем протягом заходу, цікаві книги, дружня та весела атмосфера є підтвердженням того, що діти люблять книгу, що вона потрібна сьогодні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.