Вклонімось святій Перемозі!

З весною, коли все оживає, пробуджується, набирається краси і молодості, приходить до нас День Перемоги.

До Дня пам’яті і скорботи – 9 травня, бібліотекарі центральної міської бібліотеки ім.О.Пушкіна, провели тематичний захід в Територіальному центрі з обслуговування пенсіонерів. Історичні факти про Другу Світову війну супроводжувалися поезіями та музичними творами.

Пам’ять… Вона не має початку і не має кінця. Тіла солдат, полеглих у землю, давно стали землею і завдяки одному серцю, яке перестало битися тоді, сьогодні на нашій землі б’ються тисячі сердець!

Пісню «На безымянной высоте» для присутніх виконав бібліотекар Павло Ковальов.

У літопис Великої Перемоги навічно вписані імена тисяч і тисяч славних синів і дочок України, які воювали на різних фронтах, виборюючи свободу.

Вшануванню подвигу жінок, юних дівчат, які виносили на своїх тендітних плечах поранених, збивали ворожі літаки, були снайперами, виконували чоловічу роботу в тилу ворога, присвятила свій виступ користувачка бібліотеки – Дар’я Перепелиця. Пісня про вірність, про великі патріотичні почуття «Катюша» прозвучала у її виконанні.

Все далі відходять грізні і важкі роки Другої Світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував своєї крові, свого життя. І кожен із нас поділяє думку, втілену в словах: «Ніхто не забутий, ніщо не забуто».

Відеокліп «Перемога, свята Перемога!», продемонстрований в кінці зустрічі – це данина пам’яті тим, хто загинув на фронтах Другої Світової війни, хто віддав життя, щоб ми жили щасливо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.