Вишита колоссям і калиною, звешся величаво – Україною!

26 років тому, 24 серпня 1991 року, було проголошено Акт про незалежність України. Відтоді ця дата в нашій державі відзначається як загальнонаціональне свято – День Незалежності.

Це свято омріяне та виплекане багатьма поколіннями героїчних борців за волю і незалежність України.

Щоб допомогти юним читачам усвідомити значущість цього свята, а також, щоб показати велич державних символів України, в бібліотеці-філії № 3 по обслуговуванню дітей була презентована книжкова виставка «Наш стяг – пшениця у вінках, наш стяг – у золоті й блакиті» – до Дня прапора України – та була проведена година державності «Вишита колоссям і калиною, звешся величаво – Україною!».

Звучали вірші, легенди, загадки про Україну, її державні символи. Захопили дітей ігри: «Прапор України», «Склади квіти у віночок», «Хто швидше», після яких бібліотекарі провели огляд книг, представлених на виставці.

На згадку про захід кожен з присутніх отримав у дарунок від бібліотеки розмальовку «Рушник». Тож читачі отримали домашнє завдання: розмалювати український рушник і, таким чином, познайомитися з традиційними українськими візерунками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.