Віртуальне занурення у реальні ризики

11 лютого у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

Для більшості сучасної молоді інтернет – цікавий віртуальний світ, який дозволяє дізнатися багато нового, спілкуватися з людьми з різних кінців світу, ділитися з іншими своїми захопленнями, мандрувати різними куточками нашої планети та багато іншого. Але як відомо, навіть у найбільш безпечних місцях може на нас чатувати небезпека.

Щоб розібратися ким же є насправді Internet – «злочинець» чи «невинно засуджений» бібліотекарі в образі детектива Шерлока Холмса та його помічника доктора Ватсона запропонували учням Олександрійського професійного ліцею медіаIQ «Віртуальне занурення у реальні ризики».

Вже на порозі бібліотеки запрошені гості були розгублені, адже на дверях була вивішена об’ява: «Розшукується особливо небезпечний злочинець». Йдучи далі залишеними слідами та знаходячи прикмети «злочинця» учні робили гіпотези, хто це може бути? Але найголовніше, треба було стати суддями та розібратися, чи дійсно Internet – є ворогом сьогодення чи все ж таки головним помічником. Вправа «Плюс, Мінус» дозволила змоделювати реальні ризики, які чекають необережних та неуважних користувачів під час віртуального занурення до найбільшого винаходу людства ХХ ст.

Щоб перевірити свої знання та навички з медіаграмотності та критичного мислення, а також покращити їх присутнім було запропоновано онлайн-гру «Медіаграмотна місія», яка довела, що Інтернет може бути корисним засобом для навчання, відпочинку і спілкування з друзями.

Неочікуваним завданням було за допомогою міміки передати свій настрій від власних пригод.

Дякуємо кожному та кожній, хто брав участь в імпровізованому детективному шоу, та на власному досвіді довів, що кожен з нас може зробити Інтернет безпечнішим задля забезпечення найкращого цифрового досвіду!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.