Військовослужбовець

Кожна професія має свою привабливість. Як правило, її обирають собі до душі, щоб працювати не лише за матеріальну винагороду, але й відчувати насолоду чи, скажімо, приємність, що вона комусь потрібна.

Працівники бібліотеки-філії №10 продовжують заходи в рамках ознайомлення учнів з людьми різних професій. Сьогодні, на зустріч з учнівською молоддю ЗНЗ №10 завітав старший офіцер відділення по роботі з особовим складом військової частини №2269, старший лейтенант Нагорняк Павло Анатолійович. Почесній та героїчній, романтичній та шанованій професії «Військовослужбовець» було присвячено профорієнтаційний захід.

Військовослужбовець – це більше, ніж просто професія. Військовослужбовець – це покликання, образ мислення, стиль життя. Це доблесть і честь, вікові військові традиції, відображені в тисячах людських доль. Саме цим людям народ в усі часи довіряв найдорожче – захист рідної землі та її свободи.

Розмова була цікавою. Офіційна інформація про славетну історію та багаті службово-бойові традиції військової частини викликали неабияку цікавість у присутніх та велику кількість запитань. Вичерпні відповіді задовольнили цікавість присутніх. Потім перейшли до обговорення навчальних закладів, які готують майбутніх військових. Павло Анатолійович зауважив на особливостях умов вступу до навчальних закладів, кар’єрні та фінансові перспективи, які очікують офіцерський корпус у майбутньому. Обговорювали переваги служби за контрактом та вимоги до тих, хто планує пов’язати своє життя із захистом Батьківщини. Розвіяв стереотип про професію: дівчатам не місце в армії, – чітким переконанням в гідному місці жінки в сучасній українській армії.

Отже, після запланованого, дуже доречного агітаційного батлу між учнівською молоддю ЗНЗ №10 та старшим лейтенантом в/ч №2269 залишалось лише обрати, на кого йти вчитись: на льотчика чи кіберполіцейського, а може, все ж таки на офіцера Національної гвардії?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.