Війни священні сторінки навіки в пам’яті людській!

Все далі і далі відходить від нас Друга світова війна, яка принесла стільки нещастя, насіяла розпачу та біди, змінила історію народів.

28 жовтня Україна святкує День визволення від нацистських загарбників. Його встановлення має на меті всенародне уславлення воїнів-переможців, вшанування пам’яті мільйонів полеглих за визволення української землі.

До цієї дати бібліотекою-філією №3 було проведено учням 7,8,9 класів ЗНЗ №7 годину військової слави «Війни священні сторінки навіки в пам’яті людській!». Бібліотекарповідомилаучнямпро жахливі загальні людські втрати нашої держави у цій жорстокій війні: в Україні загинув кожен шостий мешканець, в руїни та згарища було перетворено 14 міст, 28 тис. сіл, знищено багато безцінних культурних пам’яток, підприємств.

Учасники заходу переглянули презентацію «До річниці визволення України від нацистських загарбників» та відео «28 жовтня – День визволення України від німецьких загарбників», з яких дізнались про тяжкі кровопролитні бої, які відбувались на території України протягом 40 місяців – із 22 червня 1941 року до кінця жовтня 1944 року.

Скільки б не пройшло років і десятиріч, ми завжди будемо звертатися до тих історичних подій, що знаменують перемогу життя над смертю, розуму над безумством, гуманності над варварством.Завершуючи захід, всі присутні вшанували пам’ять мільйонів полеглих за визволення української землі, які загинули на окупованій території, у концтаборах, на фашистській каторзі, хвилиною мовчання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.