Війна пройшла крізь їхні долі

Наш народ пережив страхіття війни, мужньо витримав усі випробування і доклав величезних зусиль, аби наблизити бажану мить Перемоги.

28 жовтня ми відзначаємо день визволення України від німецько-фашистських загарбників. У цей славний день ми повертаємося своєю пам’яттю до тієї фашистської окупації, яка тривала 1225 днів та ночей до осені 1944 року.

Забути подвиги наших ветеранів просто не можливо. Саме тому працівники бібліотеки для юнацтва разом з вихованцями Ліцею інформаційних технологій та студентами Олександрійського коледжу культури і мистецтв зібралися, щоб згадати про жахливу війну та її наслідки. Бібліотекар розповіла про ті страшні події та битви за визволення України, які були важливою частиною процесу розгрому ворога; про героїзм мільйонів українців, які стояли до останнього на передовій і за лінією фронту.

Сучасна молодь знає про звіряче обличчя фашизму з книг, документальних та художніх фільмів. Все менше залишається тих, хто пам’ятає злочини фашистів зі свого трагічного досвіду. До уваги присутніх були представлені всі страхіття, що відбувались в лагерях фашистів, не залишилось жодного байдужого, на очі навертались сльози…

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять захисників України. Ми завжди будемо пам’ятати про великий подвиг відважних нескорених солдат. Адже, перемога стала можливою завдяки героїзму, мужності та відданості українського народу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.