Відкриття дитячого майданчику

Радість. Посмішки. Щасливі обличчя. Для дітей, які проживають на мікрорайоні Перемога, зокрема на вулиці Боженка, 29 серпня відбулося справжнє свято – відкриття дитячого ігрового майданчика.

Подарували маленьким жителям місце для веселого та активного відпочинку депутат Олександрійської міської ради Темник Т.В., жителі вулиці, які брали безпосередню участь у створені та облаштуванні майданчику, адже саме за ініціативи небайдужих батьків, дідусів та бабусь та за підтримки депутата вдалося відкрити для дітей даний майданчик.

Дітлахи одразу ж побігли випробовувати новий дитячий майданчик, а саме гойдалки, гірки та інші розваги. Вони були дуже раді, що у них нарешті з’явилося місце, де б вони могли побавитися у вільний від навчання час.

Веселий настрій дарували присутнім працівники центральної міської бібліотеки для дітей та бібліотеки-філії №10.  

Веселинка, Пеппі, Іриска розважали дітлахів танцями, веселими іграми на влучність та спритність, намагалися розвеселити нашого сумного клоуна Бома, який нарешті, наприкінці свята, запалився позитивними емоціями від розваг та запалу дітлахів і ніяк не міг вгамуватися. Свято вийшло неймовірно гарним. До того ж, кожна дитина отримала подарунки.

Закінчилося урочисте відкриття дитячого ігрового майданчика, дорослі повернулися до справ, а на самому майданчику продовжувалося свято: лунав дитячий сміх, продовжувались ігри та розваги. І кожному, хто долучився до створення цього неймовірного заходу було зрозуміло: радість в очах дітей – насправді те, заради чого варто жити й працювати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.