Відео-застереження Розірвати наркопавутиння – знешкодити павука

Проблеми, пов’язані з вживанням наркотиків, стали сьогодні загрозливим викликом українській нації і державі. Особливо гостро в сучасному суспільстві постала проблема наркоманії серед молоді, яка перетворилася на проблему всіх верств населення, починаючи з молодих людей, що живуть за межею бідності та закінчуючи заможними людьми.

Незабаром літні канікули, наша молодь відчуває себе вже занадто дорослими, тож залишаючись без нагляду вчителів і батьків почуває себе досить вільно та розкуто. Вони хочуть спробувати все. А спроба, на думку молодих людей, ні до чого не зобов’язує і ні до чого не прив’язує. Але якщо відчуття після вживання наркотику були гарні, то їх хочеться повторити. І ось вона – біда…

Тож, випереджаючи непоправне, бібліотекарі-філії №10 вирішили влаштувати для учнівської молоді ЗНЗ №10 відео-застереження «Розірвати наркопавутиння – знешкодити павука», за участю лікаря-нарколога І- категорії «Олександрійського наркодиспансера КОР» Турта Ларисою Борисівною.

Фахівець соціальної служби Вадим Немов з першої хвилини заволодів увагою дітей. Розповів про насильство та жорстокість, які направлені на одну дитину, надав поради дітям, як себе поводити, якщо вони стали жертвами булінгу, що можна зробити, щоб зупинити явища булінгу у дитячому середовищі і чи існує булінг серед дітей Олександрії.

Лариса Борисівна вже багато років проводить профілактичну роботу серед молоді. Лікар розповіла про те, як молоді люди стають наркозалежними та яким чином цьому можна протистояти, познайомила з наслідками вживання наркотичних речовин, навела приклади із власної практики. Також було переглянуте застережливе відео «Наркотики та гроші. Ціна – власне життя». Розгорнулося живе спілкування.

Сподіваємося, що такі заходи послужать своєрідним попередженням для нашої молоді і допоможуть їм зробити вибір на користь здорового способу життя. Адже що обрати гарне майбутнє чи наркотики, це добровільний вибір кожного!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.