Відео-урок з обговоренням «Мужності й слави вічний вогонь»

Час невблаганний. З його плином позаростали партизанські стежки, обвалились колишні землянки. Час стер з лиця сліди далеких тих боїв та походів. Але з людської пам’яті сторінки бойової слави йому не під силу стерти. Вона відлунюється в серцях колишніх народних месників і передається новим поколінням. Бо народний подвиг вічний!

Як данина всенародної поваги та вшанування пам’яті усіх тих, хто під час Другої світової війни боровся за свободу своєї країни, свого народу не шкодуючи ні сил, ні власного життя,  22  вересня  у всіх регіонах України відзначається День партизанської слави.

З почуттям безмежної подяки й любові долучилися до вшанування пам’яті партизанів та підпільників бібліотекарі центральної міської бібліотеки разом зі студентами Олександрійського коледжу культури та мистецтв, провівши відео-урок з обговоренням «Мужності й слави вічний вогонь».

В ході заходу учні Ліцею інформаційних технологій поринули у ті тяжкі воєнні часи,  дізналися  багато цікавого про значення партизанського руху у визвольній боротьбі нашого народу, переглянули ряд відео про партизанський рух на Україні і , зокрема,  на  Олександрійщині. 

Всі разом пригадали  партизанів-олександрійців, які загинули, захищаючи наш край, а також подивилися відео з розповідями ветеранів – свідків тих далеких подій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.