Весняний настрій

Вже зовсім скоро все кругом зацвіте і зазеленіє. Природа прокинеться від зимового сну і всі будуть радіти першим теплим дням.

От і працівники центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна вирішили наповнити цей всесвіт добротою, щирістю, творчістю та яскравими барвами. Задля цього бібліотекар Маценко С. запросила, 3 березня, юних читачів та їх батьків на недільний балаганчик, де вони взяли участь у майстер-класі із виготовлення весняної листівки «Весняний настрій».

Листівка – це такий маленький шматочок паперу, здатний сказати дуже багато. За допомогою листівок ми висловлюємо щирі почуття та ставлення до людини. Тож, після невеликого екскурсу в історію та в деякі техніки створення листівок, дівчатка та хлопчики почали творити.

Завдяки своїм креативним ідеям, кольоровому паперу та безлічі різноманітних прикрас на листівках у дітлахів ожили справжні весняні квіти, та заспівали пташки.

Процес поступового створення власними руками чогось яскравого та гарного дуже подобався дітям. Вони із задоволенням трудилися, а їхні матусі, які також були присутні на майстер-класі, допомагали та раділи за своїх діточок.

Майстер-клас подарував дітям нові цікаві враження та змогу самотужки зробити оригінальний подарунок своїм друзям та рідним.

Зроблені листівки діти забрали додому. Сподіваємося, вони захочуть ще прийти до бібліотеки, щоб долучитися до творчості та навчитися виготовляти красу власноруч.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.