Веселковий світ дитинства

Дитинство – найщасливіший час для багатьох з нас, ми завжди з теплими почуттями згадуємо роки нашої молодості й дитинства.

Вже стало доброю традицією, 8 рік поспіль, працівники бібліотеки-філії №10 спільно з громадською організацією «Нова Хвиля» докладають всі зусилля, щоб наші діти, діти нашого часу могли з посмішкою через кілька років згадувати ті роки, коли вони були маленькими, коли вони росли, і входили в доросле життя.

Відзначаючи Міжнародний день захисту дітей, працівники бібліотеки філії №10 спільно з вихованцями ДНЗ №28 та учасниками танцювальної студії східних танців «Аміра» створили та подарували дітлахам мікрорайону Перемога неймовірне свято, насичене сміхом, танцями, іграми та гарним настроєм.

Дітей, разом з їх батьками, чарували своїми неймовірно ніжними виступами найменші учасники свята – вихованці ДНЗ №28. «Танок зі стрічками», запальна «Циганочка», «Неймовірний вальс» – заворожували глядачів. Виступи учасниць танцювальної студії східних танців «Аміра» дали змогу отримати масу насолоди від споглядання грації та витонченості. Запальні танцювальні флешмоби для дітей та батьків принесли гарний настрій всім учасникам. Та яке ж свято обійдеться без ігор і розваг? Дітлахи грали в «Плутанину», пригадували рухи в грі « Хто як ходить» та інші веселі ігри. Нудьгувати було ніколи, адже для кожної дитини знайшлась цікава справа. В кінці свята отримали подарунки від спонсора.

Приємно, що діти отримали море задоволення і незабутніх вражень. Було багато радісних посмішок, протягом всього заходу панувала атмосфера гарного настрою. Таким і має бути свято.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.