Весь світ у долонях дитини

В перший день літа працівники бібліотеки-філії №3 для дітей разом з учнями ЗНЗ №8 відсвяткували День захисту дітей годиною розваг «Весь світ у долонях дитини».

Бібліотекарі провели для дітвори чимало конкурсів і вікторин, в яких вони мали змогу перевірити свої знання і кмітливість.

Та яке ж дитяче свято обійдеться без ігор і розваг? Тут були: і естафети з м’ячем, і гра «Сороконожки», і «Книжкові гонки», і «Крокодил». Всі діти активно брали участь у запропонованих їм естафетах, вікторинах та ще й заспівали пісні про дружбу.

З великим задоволенням діти взяли участь у конкурсі «Крокодил», в якому потрібно було за 90 секунд показати жестами пісню, яку вони почули через навушники. Всі учасники продемонстрували присутнім свою акторську майстерність.

А родзинкою заходу стало нанесення малюнків на щічки та ручки малечі. Адже, як відомо, що будь-яка дитина обожнює барвисті картинки і грим, з кожним роком малюнки на обличчі стають все більш популярними.

Світлана Іванівна малювала хлопчикам та дівчаткам і котика, і сердечка, футбольний м’ячик, машинку, квіти та ін.

На завершення свята Інна Миколаївна та Світлана Іванівна побажали дітворі радісних днів, чистого неба, грайливих промінців сонця, щирих усмішок, спокійного та мирного щасливого дитинства.

Було помітно що діти отримали море задоволення від розваг, адже було багато радісних посмішок та панувала атмосфера гарного настрою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.