Великою казковою дорогою

Казка – це глибока і мудра книга життя. У казках відображені погляди на речі, ставлення до людських цінностей, висока духовність та глибока мудрість народу, що формувались упродовж багатьох поколінь.

Казки справляють на дітей глибоке емоційне враження, збагачують їхню мову, пробуджують духовні сили.

І ми в черговий раз в цьому переконалися. Як? Працівники бібліотеки-філії №10 спільно з учнями 2-Б класу ЗНЗ №10 підготували та провели захід враження-зображення «Великою казковою дорогою».

Діти з великою відповідальністю віднеслися до підготовки заходу, намалювали надзвичайні малюнки до своєї улюбленої казки, підготували захоплюючі розповіді про свої враження від прочитаної казки. І… бібліотекар разом з класним керівником поринули спогадами в своє дитинство, в світ своїх улюблених казок. Дітлахи робили надзвичайно цікаві висновки чого навчає та чи інша казка. Різноманіття казок представлених учнями вражає своїм розмаїттям. Це: і «Троє поросят», і «Колобок» та «Ріпка», і «Заєць-Хвалько», і «Солом’яний бичок» та «Казка про золоту рибку», і «Кіт у чоботях» та «Аліса в країні чудес», і «Гидке каченя» та багато, багато інших… Також діти розповіли сьогодні і про нові, цікаві казки, такі як «Скарби пірата Моргана» Жюльетт Парашини-Дени та казку Панаса Висікан «Пригода на журавлиному острові».

В кінці заходу, з великим задоволенням, діти взяли участь у грі «Намалюй нового казкового героя». Діти повинні були об’єднати 4-5 відомих казкових героїв і … з’явилися нові: Кото-принцеса, Вухо-хвіст,Чупа, Коловис, Чудограй та Чудокрил.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.