Великі права маленької дитини

Права дитини – це певні можливості, які потрібні дітям для того, щоб жити і дорослішати.

Це підтверджено в Конвенції про права дитини. Конвенція – це угода, а Конвенція прав дитини є угода про те, які права має дитина. Так, діти мають права, але про це вони часто не знають.

Працівники бібліотеки-філії №9 разом з учнями 7-Акласу ЗНЗ №19 здійснили невеличку подорож в чудове містечко Прав Дитини, метою якої було допомогти дітям зрозуміти і осмислити свої елементарні права, формувати почуття самоповаги, поваги до власних прав і прав інших людей, розвивати прагнення дитини реалізовувати свої права, не порушуючи прав оточуючих.

З великою цікавістю діти переглянули відео «Конвенція прав дітей» та обговорили права та обов’язки, що закріплені в цьому документі. Відповідали на запитання казкової правової вікторини «Які права дитини було порушено».

Питання захисту прав дитини на сьогоднішній день дуже актуальне. Міжнародна спільнота завжди приділяла дуже багато уваги правам дитини. Це і не дивно, адже з впевненістю можна констатувати, що діти є найменш захищеною категорією населення.

Дитинство – найважливіший і неповторний період у становленні особистості. Саме у цей час людина потребує найбільшої уваги і захисту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.