Великдень – земне причастя небом

Великдень, Пасха, Христове Воскресіння – найочікуваніше світле весняне свято. З Великоднем традиційно пов’язана значна кількість народних повір’їв, прикмет і обрядів, які формувалися століттями.

Господині напечуть традиційного запашного хліба-паски і розмалюють різнокольоровими лініями яйця. Звісно, важливо, аби в домі панувала атмосфера свята й затишку, але головним у цей день має стати духовна радість, мир та любов один до одного.

Саме тому, напередодні великого свята, 30 березня бібліотекарі бібліотеки-філії №5 провели духовну годину з учнями Олександрійського професійного ліцею ( гр.Б-15) «Великдень – земне причастя небом».

На зустрічі були присутні єпископ Олександрійський та Світловодський Боголеп та Настоятель Храму святих великомучеників Анастасії Узорешительниці та Теодора Тірона протоієрей Олексій Микитенко.

Відбулася щира та відверта розмова про добро, чесність, повагу. Йшлося про те, як православна людина сприймає в сучасному світі розп’яття Сина Божого – Ісуса Христоса.

Що кожна людина у повсякденному житті має дотримуватися моральних чеснот, бути щасливою, жити у злагоді зі собою, оточуючими людьми, Богом і природою, адже після фізичного завершення життя, відкриваються інші двері у невідоме, яке ми обираємо самі собі ще за життя.

Провідною думкою зустрічі стали слова Святиго Іоана Кронштадтського: «Ісус Христос Спаситель наш, Своєю смертю переміг нашу смерть і Своїм Воскресінням поклав основу нашому воскресінню».

Сердечно дякуємо єпископу Олександрійському та Світловодському Боголепу та Настоятелю Храму святих великомучеників Анастасії Узорешительниці та Теодора Тірона протоієрею Олексію Микитенко за змістовні та дуже корисні духовні поради щодо святкування Великодня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.