1

Величне свято Трійця

Трійця вважається в народі одним з найбільших свят після Різдва та Великодня. Відзначають його у 7-му неділю після Воскресіння Христового і святкують три дні. Це свято на честь Бога-Отця, Бога-Сина і Духа Святого.

Звичаї та традиції, пов’язані з календарними святами українців, є частиною духовної культури українського народу. Глибоке пошанування свого родоводу, щира турбота про збереження та примноження народних традицій – усе це вирізняє українців з-поміж інших націй. Отож, традиційно в кожній українській родині шанобливо зберігають та намагаються передати своїм дітям і онукам все, що лишили нам у спадок предки. В Україні Трійцю вважають часом відновленого життя, зелені.

З нагоди цього великого свята, в Центральній міській бібліотеці, для користувачів книгозбірні діє виставка-імпровізація «Величне свято Трійця», яка містить літературу про звичаї та обряди святкування у різних регіонах, про символіку, повір’я та атрибутику.

Тож вітаємо всіх зі святом Трійці! Нехай це свято надихає всіх вас на добрі справи, наповнює серця любов’ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.