1

Велетень духу і лицар свободи

Ім’я Василя Стефаника вимовляється з особливою любов’ю. Він увійшов в історію не лише української, а й світової літератури як автор правдивих психологічних новел з життя галицького селянства.

З нагоди відзначення 150-річчя від дня народження українського письменника-новеліста центральна міська бібліотека для дітей представила десятикласникам Олександрійського навчально-виховного комплексу (ЗНЗ I-II ступенів № 17 – ліцей) літературне досьє «Велетень духу і лицар свободи». А саме, огляд про життя та творчість Василя Семеновича, легенди роду Стефаників, розповідь про музей письменника в селі Русові.

Юнаки та дівчата переглянули відео презентацію «Василь Стефаник», уривки з фільмів «Василь Стефаник. Невигадані історії», «Велич особистості Василя Стефаника, «Камінний хрест»», які допомогли краще ознайомитися з життям та творчістю письменника, зрозуміти світогляд новеліста, заглянути в його творчу майстерню, наблизити реальну історичну дійсність і осягнути її глибину.

Творчість Василя Стефаника – одна з яскравих сторінок української літератури. При зустрічі з його творами ми маємо щастя бачити, відчувати красу, страждати через чужі болі, любити й ненавидіти, плакати й стискати кулаки від сильного душевного зворушення, щастя почувати себе людиною.

Отож запрошуємо до читання творів видатного українського письменника-ювіляра Василя Стефаника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.