Вебінар “Публічні заходи в бібліотеках на європейську тематику”

Бібліотекарі під час карантину з метою підвищення кваліфікації продовжують брати участь у різноманітних вебінарах.

Фахівці бібліотек для дітей та юнацтва м. Олександрії долучилися до циклу вебінарів «Публічні заходи в бібліотеках на європейську тематику», в рамках проекту «Інформаційна підтримка ЄС бібліотекам для ідей та юнацтва».

Вебінар проходив протягом 3-х днів з 28 по 30 квітня 2020 року.

Так, 28 квітня бібліотекарі взяли участь у вебінарі «Живі історії: «Освіта та навчання за європейськими програмами» та «Волонтерство, що це значить для мене». Під час якого ознайомилися із досвідом роботи окремих бібліотек для дітей та юнацтва про формат спілкування ЖИВІ КНИГИ. А ще – цікаві та корисні рекомендації по організації інтерактивних заходів – живі книги, живі історії, живі бібліотеки. Ну, і звичайно, досвід волонтерства, чому варто волонтерити, чому волонтерство – це модно…

Другий день – інтелектуальні ігри, квести, вікторини, квізи подобаються і дітям, і дорослим. У чому секрет такої популярності? Саме така тема вебінару – «Вікторини, квізи, квести, інтелектуальні ігри, team quize». Під час якого спікери говорили про те:

– як проводити інтерактивні – вікторини, квести; інтелектуальні – брейн-ринги, Що?Де?Коли? на європейську тематику;

– поділилися сценаріями цих заходів;

– навчали створювати і проводити власні вікторини для бібліотек через використання можливостей порталу euroquiz.org.ua. підготовку таких заходів.

Окремо зупинилися на всеукраїнській вікторині про Європейський Союз «Євровікторина 2020», де слухачі спробували власні сили.

А ще ознайомились з цікавим досвідом роботи Чернігівської обласної бібліотеки для юнацтва по організації заходів на європейську тематику.

День третій. Тема вебінару цікава та корисна – «Як створювати красиві презентації». Розвивати знання та навички мистецтва створення оригінальних та яскравих презентацій було залучено Артема Мосійчука – тренера-фасилітатора, керівника ГО «Спілка ініціативної молоді», проектного менеджера з цифрової трансформації. Він провів для учасників вебінару тренінг з soft skills «Як створювати зрозумілі та красиві презентації».

Слухачі отримали багато цікавої та корисної інформації!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.