Вебінар із серії «Розробка бібліотечних проєктів»

Продовжуємо навчатися!

Для цього завжди відводиться час у наших бібліотекарів, тому що маємо жагуче бажання встигати за світом, адаптуватися до змін та бути затребуваними за будь-яких умов.

Для того, щоб прискорити позитивні, креативні, іноді навіть неочікувані перетворення у бібліотеках, звичайно, треба володіти принципами, функціями, технологіями проектного менеджменту. Тому другий вебінар із серії «Розробка бібліотечних проєктів» від громадської організації «Запорізька бібліотечна асоціація» був нам дуже потрібний.

Спікерка вебінару Марина Таран – директорка централізованої бібліотечної системи м. Токмака та голова правління Громадської спілки «КУЛЬТУРНА ЛІГА СХОДУ», маючи великий досвід проєктної діяльності, розкрила найважливіші питання, які виникають у процесі написання та реалізації грантової заявки: як віднайти цікаві креативні ідеї для проекту, як правильно скласти кошторис проекту, як працювати над звітами перед грантодавцем, як домогтися життєздатності та стабільності результатів, як продовжити фінансування та багато іншого.

Дякуємо пані Марині та Запорізькій бібліотечній асоціації за цікаву та корисну комунікацію!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.