Вебінар «Безпека в Інтернеті та не тільки» для бібліотек-хабів цифрової освіти

Суперкорисна комунікація! Бібліотекарі долучилися до вебінару з питань безпеки кожного з нас в Інтернет-просторі!

Фахівці бібліотек олександрійської міської централізованої бібліотечної системи мережі Хабів цифрової освіти взяли участь у спеціалізованому вебінарі «Безпека в Інтернеті та не тільки» від компанії SUPPORT.UA та Української бібліотечної асоціації як бібліотеки-хаби цифрової освіти.

Спікерка Галина Корчевська, внутрішній тренер Support.ua, сертифікований тренер, розповіла, чим займається компанія “Support.ua”, про місію компанії та спільні проєкти з Дія. Цифрова освіта.

Спілкування було дуже цікавим, потрібним, підіймалися питання, які є важливими у сучасному цифровому світі: яким чином і чому зламуються паролі для автентифікації користувачів; як створити надійний пароль; навіщо зловмисники крадуть наші персональні дані; як захистити свою банківську карту від шахраїв; як навчитися безпечно користуватися популярними сервісами Rozetka, OLX, Шафа та здійснювати безпечні купівлі онлайн в сучасних українських реаліях.

Варто відмітити великий плюс вебінару – у присутніх була можливість поставити запитання і отримати повну відповідь від фахівця. Усі разом вчилися створювати надійні паролі, знайомилися з рейтингом ненадійних паролів, вирішували питання, які виникають під час користування банківськими картками, платежами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.