В кожну хаточку-домівку, чемним дітям під голівку, ласку Божу залишає Миколай

День Святого Миколая є особливо бажаним дитячим святом, яке приносить відчуття передноворічної атмосфери і всілякі приємні сюрпризи.

Центральна міська бібліотека для дітей ім. Ю.Гагаріна творить дива та здійснює дитячі мрії.

Свято «В кожну хаточку-домівку, чемним дітям під голівку, ласку Божу залишає Миколай» з чарівною виставою і солодкими подарунками для маленьких олександрійців організували працівники бібліотеки спільно з МЦ СССДМ.

3 дні поспіль, у стінах книгозбірні понад 200 дітей (школярі, читачі, діти з інвалідністю ГО «Віра» та діти сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах) мали можливість поспілкуватися зі Святим Миколаєм, розповісти про всі свої добрі вчинки, заспівати пісні, прочитати вірші і погратися.

Разом з Миколаєм до діточок завітали і казкові герої – Снігова Королева, Барвінок, Ромашка, Казка, Фея, Янголятко, Кішечка, ляльки Мальвіна та Петрушка, які також розважили хлопчиків і дівчаток загадками та цікавими іграми, конкурсами, вікторинами.

Завітавши на свято в бібліотеку, кожен учасник зміг проявити свої творчі здібності та отримати величезне задоволення від виступів вихованців Будинку дитячо-юнацької творчості – гурт «Магічна музика» (керівник О. Джулай), шоу-групи «Покоління NEXT» (керівник А. Безуглая).

Жодна дитина у цей день не залишилася без сюрпризів. Кожен маленький олександрієць отримав від Св.Миколая, міського голови С. Цапюка та громадських організацій солодкі подарунки.

Магія дитячого щастя, веселого сміху та щирої віри у дива зробили свято неповторним і чарівним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.