В гостях у Фіксіків

Цікавим був шостий день Тижня дитячого читання, який мав назву «Подорожуємо країною казок».

21 березня, попри зовсім не весняну погоду, хуртовину, заметіль та мороз, учні груп продовженого дня ОНВК №17 (вихователь П’ятник О.І.) та колегіуму (вихователь Гайдиш К.В.) завітали на казкову містерію «В гостях у Фіксіків».

Переступаючи поріг кімнати казок Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна, діти відразу поринали у світ казки. Забавні, але дуже розумні і діловиті чоловічки – фіксіки познайомили малюків з найдобрішими справами на світі. Фіксікі подарували дітям безліч радісних емоцій, цікавих вражень та фантастичних пригод. З ними вони дізналися багато нової і корисної інформації.

А ще, Фіксікі подарували школярам лялькову виставу «Зайчики та їжачки читають залюбки» про пригоди друзів Зайчика, Їжачка та Ведмедика, який не любив читати. Казка навчила малят дружити, здійснювати гарні вчинки, і звичайно, заохотила до читання.

Своєю гарною грою та невимушеним спілкуванням бібліотекарі порадували і дітей і дорослих.

Діти отримали неймовірне задоволення від спілкування з Фіксіками, батьки раділи посмішкам дітлахів.

Закінчився день перебування дітлахів у бібліотеці приємним сюрпризом – незвичайною фотосесією з героями улюбленого дитячого мультфільму – Ноликом, Папусом і Масею.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.