Україно, незборима з роду, ти – душа великого народу!

З нагоди відзначення Дня Незалежності України бібліотекарі філії №10 для своїх користувачів оформили виставку – календар «Україно, незборима з роду, ти – душа великого народу!».

На виставці представлено літературу з історії України, про легендарні постаті країни, про тернистий шлях української нації до самовизначення, національну символіку, народні традиції, а також духовну велич держави.

Окремий розділ виставки присвячений видатним українцям, які відомі і в Україні, і в Європі, і в усьому світі. Україна може пишатися, що народила талановитих, геніальних поетів і художників, науковців і митців, філософів і новаторів, визнаних у багатьох країнах світу, які, не дивлячись ні на що, залишилися на рідній землі.

Виставка також знайомить користувачів з відомими українцями, які з тих чи інших причин залишили рідну країну, але пам’ять про неї зберегли у своєму серці. На роздрукованих фото видатних діячів науки, культури, освіти подано невеличку біографію. Кожна світлина поєднана із зображенням України червоною ниткою, як символ єдності.

Де б не був справжній українець, душею і серцем він завжди залишається зі своєю рідною країною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.